info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo kundër rënies së flokëve
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim për femra dhe meshkuj që vuajnë nga rënia e flokëve.
Stemoxidina, që është përbërësi thelbësor i këtij formulimi, përmirëson qarkullimin e gjakut në zonën rreth folikulit të flokut, duke e ushqyer më shumë atë dhe duke ndikuar pozitivisht në daljen e flokëve të rinj.
Pas një sërë përdorimesh flokët tuaj do jenë më të dendur, më të fortë dhe me më shumë shkëlqim.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet disa minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Water, Ammonium Lauryl
Sulfate, Cocamidopropyl
Betaine, Sodium Chloride, Alcohol Denat., Benzoic Acid, Citric Acid, Diethyllutidinate, Hexylene Glycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-30, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Fragrance.