info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Huile Lactée Capillaire Protectrice

Qumësht mbrojtës për flokët & skalpin 100 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN5

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.5 mm për përdorim në fytyrë
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN2

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.2 mm për përdorim në skalp
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN3

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.3 mm për përdorim në skalp dhe fytyrë
2,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar 150 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

Qumësht hidratues, zbutës për lëkura të thata dhe të irrituara 200 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane shampooing intesif apaisant anti-squam

Shampo trajtuese intensive kundër skalpit të irrituar dhe psoriazës 125 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë

Minus 417 Catharsis Vitamin Mineral Shampoo

Shampo ushqyese, e përshtatshme kundër zbokthit 350 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Catharsis Mineral Bath

Kripëra minerale për banjë 200 gr
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoapaisant Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytopanama Daily Balancing shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 250ml
1,720.00 L 1,548.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocedrat Purifying Treatment Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytopolleine Botanical Scalp Treatment

Trajtim natyral për skalpin 25ml
4,230.00 L 3,807.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë 75ml
2,540.00 L 2,286.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Intensive Treatment for Thinning Hair Man

Trajtim intensiv për fazat e para të rënies së flokëve te meshkujt 36ml
3,430.00 L 2,915.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve 150ml
5,090.00 L 4,326.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo Men

Shampo trajtuese për rënien e flokëve për meshkuj 200 ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Densi – Solution Thickening Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë 250ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë