info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 94 results

Harkontroll Original

Suplement ushqimor që forcon flokët dhe thonjtë 240 tableta
4,900.00 L
Shtoje në shportë

Harkontroll Man Hair Thickening Shampoo

Shampo pastruese për flokët dhe skalpin e meshkujve 250 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Harkontroll Boost

Suplement ushqimor kundër rënies së flokëve 60 tableta
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Harkontroll Man Hair Boosting Nutrition

Suplement ushqimor që nxit rritjen e flokëve te meshkujt 60 tableta
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Harkontroll Hair Growing Serum

Serum që stimulon rritjen e flokëve te femrat 50 ml  
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Hårkontroll Grey Hair For Her

Suplement ushqimor që pakëson daljen e thinjave te femrat 60 tableta
3,700.00 L
Shtoje në shportë

Hårkontroll Grey Hair For Him

Suplement ushqimor që pakëson daljen e thinjave te meshkujt 60 tableta
3,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Full Spectrum Mineral

Suplement ushqimor me minerale 120 kapsula
2,750.00 L 2,337.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Cal & Mag DK

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe të shëndetshme 180 kapsula
4,220.00 L 3,587.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Daily Superhair

Suplement ushqimor kundër rënies së flokëve 60 kapsula
6,000.00 L 5,100.00 L -15%
Shtoje në shportë

Neo Kids K2alcium+ Gummies

Arushë të përtypshëm me kalçium për kocka të forta dhe të shëndetshme 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Densifying Solution

Serum për flokë të dobët, që këputen me lehtësi 50 ml
3,340.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Recovery Hero Mask

Maskë që hidraton dhe forcon flokët e dobët dhe të hollë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Super Moisture Shampoo

Shampo hidratuese për flokë të dobët që bien 250 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Bioclin Bio-Force Food Supplement

Suplement ushqimor për flokë të dobët dhe të hollë 60 kapsula
5,600.00 L
Shtoje në shportë

TecnoPharma Artimin

Suplement ushqimor për kocka dhe artikulacione të shëndetshme 30 tableta
2,190.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Aminovita Articolazioni

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 20 bustina
3,800.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Dol Gem

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e artikulacioneve 60 kapsula
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Abiogen CalcioBase

Suplement ushqimor që përmban 500 mg citrat kalçiumi 30 bustina
2,690.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Attivatore Capillare iSFRP-1

Trajtim kundër rënies së flokëve
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë