info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

,

Specific For

,

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim me veprim të dyfishtë:
-lufton zbokthin në sajë të seleniumit në përmbajtje;
-parandalon rishfaqjen e tij, në sajë të Cohesyl-it;
I përshtatshëm për t’u përdorur nga femrat dhe nga meshkujt që kanë zbokth të yndyrshëm të shoqëruar me irritime.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA / WATER – SODIUM LAURETH SULFATE – COCO-BETAINE – CETYL ALCOHOL – HYDROXYSTEARYL CETYL ETHER – CARBOMER – CI 19140 / YELLOW 5 – CITRIC ACID – DIMETHICONE – 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL – PPG-5-CETETH-20 – PROPYLENE GLYCOL – SALICYLIC ACID – SELENIUM SULFIDE – SODIUM CHLORIDE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM HYPOCHLORITE – PARFUM / FRAGRANCE