info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 12 results

BABÉ Anti-Oily Dandruff Shampoo

Shampo e përshtatshme për sklap të yndyrshëm dhe/ose me dermatit seboroik. 250 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Catharsis mud shampoo nourishing and volumizing

Shampo me baltë ushqyese dhe volumizuese 400 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti Dandruff Shampoo for Sensitive Scalp

Shampo kundër zbokthit për skalp të irrituar 200 ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti- pelliculaire DS Cheveux Secs

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit 200ml
1,720.00 L 1,548.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë