[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

flokë normalë

Showing all 12 results

Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Normal Hair

Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. E përshtatshme edhe për flokë të lyer. 250 ml
1,470.00 L 1,249.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela gentle shampoo delicate hair

Shampo e butë për bebe për flokë delikatë 200 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
6,200.00 L 5,270.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar 100 ml
4,370.00 L 3,714.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Repairing Heat Protecting Spray

Spraj stilues, riparues dhe mbrojtës nga nxehtësia 150 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Repairing Care Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 150 ml
2,770.00 L 2,354.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 250ml
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Normal to Oily Hair

Shampo për skalp të irrituar e flokë normalë në të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Vichy anti-pelliculaire promo pack shampoo

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair Promo Pack

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm
3,000.00 L
Shtoje në shportë