info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 38 results

Concilium Purify Me Shampoo

Shampo pastruese për flokë dhe skalp të yndyrshëm 250 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane 2 in 1 Mask Shampoo Powder with Nettle

Shampo-maskë që pakëson yndyrën e flokëve dhe skalpit 8 bustina x 3 g
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Cosmetic Republic Oily Hair Shampoo

Shampo me keratinë dhe Buchu për flokë të yndyrshëm 1 l
5,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytosquam Set

Set trajtues kundër zbokthit 125 ml, 250 ml
3,100.00 L 2,325.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Hair Sebum-regulating Shampoo

Shampo për flokë dhe skalp të yndyrshëm 200 ml
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Purin Special Dry and Oily Dandruff

Shampo për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 250 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Hair Antiforfora DS Shampoo

Shampo kundër dermatitit seborroik. 125 ml
1,330.00 L 1,064.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Argeal Sebum-absorbing Shampoo

Shampo sebo-rregulluese specifike për flokët e yndyrshëm. 200 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Sebu-Balance Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm me tendencë rënie. 300 ml
2,490.00 L 1,743.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Stimuclaris Professional Double Action Shampoo

Shampo me veprim të dyfishtë e cila lufton zbokthin dhe rënien e flokëve. 250 ml
2,590.00 L 2,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Sebopurin Professinal Normalizing Shampoo For Seborrhoeic Scalp

Shampo për kujdesin e përditshëm të skalpit seborrhoeik dhe flokëve të yndyrshëm. 250 ml
1,970.00 L 1,576.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Renex-T Body and Hair Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm. 200 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Pyrithion Shampoo

Shampo e cila trajton zbokthin dhe dermatitin seborroik. 200 ml
2,080.00 L 1,664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Renex Plus Shampoo

Shampo efektive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm, pruritit, psoriazës. 200 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Ninolin Shampoo

Shampo delikate e cila trajton krustat e qumështit tek bebet dhe skalpin e thatë tek fëmijët. 150 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Ninolin Oil

Vaj delikat i cili ndihmon në largimin e krustave të qumështit tek bebet. 125 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Cimbazole Shampoo

Shampo me veprim efektiv kundër zbokthit. 150 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Hexaphane Oil Control Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm. 250 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Sebodiane DS Sebum-Regulating Serum

Serum me veti antiskuamoze. 8 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage DS Hair Shampooing Traitant Antipelliculaire

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë, të yndyrshëm dhe skalp të irrituar. 200 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë