info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Roséliane Fluide Dermo-Nettoyant

Çmimi:1,790.00 L

Përkujdesje pastruese specifike për lëkurën e ndjeshme.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Tekstura unike e fluidit pastrues, i pasur me një aromë delikate, pastron dhe largon tualetin dhe papastërtitë nga lëkura, duke reduktuar ndjesinë e tërheqjes në lëkurë.
Lëkura juaj rifiton rehatinë dhe butësinë që prej përdorimit të parë.

Pastron butësisht
Agjentët pastrues largojnë të gjitha papastërtitë e pranishme në lëkurë.

Largon tualetin
Fluidi pastrues largon tualetin nga fytyra dhe sytë, pa pasur nevojë për shpëlarje.

Qetëson
Pasuruar me ujin termal Uriage, qetëson, zbut dhe freskon lëkurën falë veprimit të kombinuar të disa ekstrakteve bimore të përzgjedhura me kujdes si: vaji i kajsisë dhe ai i kalendulës.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë përmes disketave të kotonit ose përmës lëvizjeve rrethore masazhuese.
Pa shpëlarje.
Vazhdojeni rutinën duke sprucuar ujin termal Uriage.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL – GLYCERIN – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – 1,2-HEXANEDIOL – BUTYLENE GLYCOL – SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYERETUROSE – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – 1,2-HEXANEDIOL – BUTYLENE GLYCOL – SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYERETUROSE – PEG-80 GLYCERYL COCOAT – ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – TROMETHAMINE – POLYSORBATE 80 – O-CYMEN-5-OL – PARFUM (FRAGRANCE) – SORBITAN OLEATE – CALENDULA SYVINALIS FLOWERS EXTRACTINALIS – CALENDULA SYVINALIS OFFICINALIS – PROPYLENE GLYCOL – CI 75470 (CARMINE) – CITRIC ACID – TOCOPHEROL – SODIUM CITRATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping