info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bébé Change Cream

Çmimi:1,450.00 L 1,087.50 L -25%

Krem riparues që parandalon skuqjen në zonën e pelenave.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem me veti rigjeneruese, zbutëse dhe qetësuese të irritimeve dhe skuqjes së lëkurës.

Përbërësi kryesor aktiv është oksidi i zinkut, i njohur për vetitë e tij kundër irritimit, veçanërisht trajtimin e skuqjes në zonën e pelenave.
I pasur me ujë termal Uriage, ky krem ​​qetëson skuqjen dhe lehtëson ndjesitë e parehatisë.

Hipoalergjik.
Pa aromë.

Përdorimi

Lyerje lokale, disa herë në ditë, në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – HYDROGENATED POLYDECENE – OCTYLDODECANOL – CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE – BUTYLENE GLYCOL – STEARYL DIMETHICONE – GLYCERIN – PVP – SQUALANE – MAGNESIUM SULFATE – BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS – DIMETHICONE – CHLORPHENESIN – DIAZOLIDINYL UREA – O-CYMEN-5-OL – POLYQUATERNIUM-51.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso