[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

oksid zinku

Showing all 16 results

L-Mesitran Ointment

Pomadë që stimulon shërimin e plagëve në sipërfaqe të lëkurës Tub x 20 g
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Brulex pommade

Pomadë për trajtimin e djegieve sipërfaqësore të lëkurës 30 g
845.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 10% Soothing Spray

Spray qetësues, i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për acarim dhe skuqje. 100 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 20 Soothing Cream

Krem qetësues i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për irritim dhe skuqje. 75 ml
2,250.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Nappy Cream 4 IN 1

Krem për zonën e pelenave për bebe 0 m+. 100 ml
890.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Sensation Liquid Talc

Pudër talk e lëngshme për bebe. 100 ml
890.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Baby Moments Nappy Cream

Krem ushqyes për lëkurën në zonën e pelenave. 50 ml
760.00 L
Shtoje në shportë

Pasta di Hoffmann Sella

Pastë zbutëse, mbrojtëse dhe kundër skuqjes me vaj ulliri dhe oksid zinku 75 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
sudocrem

Sudocrem Antiseptic Healing Cream

Krem me oksid zinku, për fëmijë dhe të rritur, kundër irritimit në zonën e pelenave dhe probleme të tjera të lëkurës
500.00 L1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Change Cream

Krem riparues që parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 100 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Heliodor Kids Sun Cream

Krem mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50 me filtra naturalë të biodegradueshëm 150 ml
3,350.00 L 2,847.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Cream

Krem mbrojtës, i cili parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 175 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Mister Baby Nappy Protective cream 0m+

Pastë për lëkurën delikate në zonën e pelenave 100ml
800.00 L 640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

Mustela krem për përkujdesje të lëkurës së të ndenjurave të bebes
680.00 L1,120.00 L
Përzgjidhni mundësi