info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Çmimi:3,210.00 L 1,926.00 L -40%

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim inovativ, i cili nuk përmban emulsifikues. Si pasojë,
faza yndyrore pakësohet, kremi absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe i jep asaj një ndjesi butësie dhe komforti.
Mbron si nga rrezatimi UVA dhe nga ai UVB.
Me kompleksin e patentuar Pro Dna Complex® që rrit elasticitetin e lëkurës dhe parandalon shenjat e moshës.
I përshtatshëm për lëkurë tepër të ndjeshme dhe lehtësisht të irritueshme nga rrezatimi diellor.
Redukton rrezikun e irritimit të syve.
Rezistent ndaj ujit.
Testuar klinikisht.
Testuar për mërkur, kobalt, nikel, paladium dhe krom.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa parabenë, ngjyrues, emulsifikues, parfum, alkool dhe rrjedhës të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në mënyrë uniforme në fytyrë dhe qafë, rreth 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikohet sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl
Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Salicylate • Polymethyl Methacrylate •Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • CI 77891 (Titanium Dioxide) • Microcrystalline Cellulose • Allantoin • Tocopheryl Acetate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Disodium EDTA • Schizandra chinensis Fruit Extract • Sodium Hyaluronate • PEG-8 • Cellulose Gum • Sodium Hydroxide • Tocopherol • Phenoxyethanol • Aluminum Hydroxide • BHT • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Diglycerin • Sodium Lauroyl Glutamate • Ethylhexylglycerin • Ascorbyl Palmitate • Lysine • Magnesium Chloride • Ascorbic Acid • Citric Acid • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping