info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Progression Moisturizing Cream

Çmimi:6,450.00 L 4,837.50 L -25%

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale në mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili ka për qëllim të ushqejë lëkurën, ta mbrojë nga faktorët e jashtëm dëmtues, të mbushë rrudhat dhe t’i japë asaj shkëlqim.
Në sajë të vetisë oksiduese të izoflavonoideve ky krem ka aftësinë të kundërshtojë proçesin e plakjes së lëkurës.
Acidi hialuronik dhe ceramidet mbushin rrudhat eskzistuese, ndërsa vitamina F i ofron lëkurës hidratim.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, nikel, paladium dhe mërkur.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Masazhohet me lëvizje rrethore derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl
Alcohol• Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Diethylhexyl Carbonate • Glycerin• Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Potassium Olivoyl Hydrolyzed Wheat Protein• Glyceryl Stearate• Glyceryl Oleate • PEG-100 Stearate • Dimethicone • Sodium PCA • Betaine • Sodium Hyaluronate• Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables• Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Phytosphingosine• Soy Isoflavones• Cholesterol • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Octyldodecanol• Tocopheryl Acetate• Oryzanol • Sodium Lauroyl Lactylate • Ethyl Linolenate• Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate• Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract• Hydrogenated Coco-glycerides• Lecithin •Tocopherol • Xanthan Gum • Carbomer• Ceteareth-25• Isoeugenol • Polysorbate 80 • Lactic Acid • Hydroxycitronellal • Alcohol• Glycine soja (Soybean) Oil • Coumarin • Hexyl Cinnamal• Hydroxyethylcellulose•Imidazolidinyl Urea• Benzyl Salicylate • Methylparaben • Propylparaben • Phenoxyethanol • Ethylparaben• Ethylhexylglycerin• Disodium EDTA • BHA • BHT• Linalool •Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping