info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Çmimi:1,747.50 L2,737.50 L

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme
30ml

Spastroje
5
7
3


Informacion shtesë

Nuanca

10 Porcelain, 20 Natural, 30 Honey, 40 Sand

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

E pranishme në disa nuanca, kjo fondotintë ofron një mbulim të plotë për lëkurën.
Fsheh dhe parandalon formimin e njollave dhe mbron nga dukuria e fotoplakjes ( me faktor mbrojtës ndaj diellit në përmbajtje).
Në sajë të ekstrakteve te bimës schizandra chinensis rritet elasticiteti i lëkurës, kurse hexapeptidi 48 i jep kësaj fondotinte veti anti-rrudhë.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Pa parabenë, pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet pas kremit hidratues ose primer-it dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Talc • Octyldodecyl Stearoyl Stearate • Mica • Silica • Vinyl Dimethicone /methicone Silsesquioxane Crosspolymer • Dimethicone • Sorbic Acid • Sodium Dehydroacetate • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • Tocopheryl Acetate • Dimethiconol Behenate • BHT • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Trimethylsiloxysilicate • +/- CI 77007 (Ultramarines) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 42090 (Blue 1 Lake) • CI 15850 (Red 7 Lake) • CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping