info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Çmimi:4,370.00 L 3,933.00 L -10%

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kremi i duhur për një transformim rrënjësor të flokëve tuaj.
Ka një teksturë të lehtë dhe plotësisht të absorbueshme.
Në sajë të kombinimit të keratinës me veti riparuese, me gjalpin sapote dhe vajin baobab:
-rrit elasticitetin e flokëve;
-forcon fijen e flokut;
-i jep flokut butësi;
-rikthen shkëlqimin e flokut;
-rigjeneron fibrat e flokut.
I përshtatshëm dhe për flokët më të dëmtuar dhe të dobët.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë (evitohet aplikimi në rrënjë). Nuk shpëlahet.
Rekomandohet të përdoret para proçeseve stiluese që kërkojnë nxehtësi.

Përbërësit

PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. PROPANEDIOL. ISODECYL NEOPENTANOATE. AQUA / WATER / EAU. CETEARYL ALCOHOL. POLYQUATERNIUM-37. PHENOXYETHANOL. POLYQUATERNIUM-70. PARFUM / FRAGRANCE. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL. SACCHARIDE ISOMERATE. POUTERIA SAPOTA SEED BUTTER. CHLORPHENESIN. DIPROPYLENE GLYCOL. ADANSONIA DIGITATA SEED OIL. GLYCERIN. CITRIC ACID. ALCOHOL. HYDROLYZED CORN PROTEIN. HYDROLYZED SOY PROTEIN. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. TOCOPHEROL. POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED EXTRACT. XANTHAN GUM. SODIUM CITRATE. SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE. CI 75470/CARMINE. MALTODEXTRIN. 1199A.