info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

flokë të thatë

Showing 1–20 of 22 results

Ofertë!
-35%

Kloane Nutri-Reparatiaon Masque au Dattier du desert

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me hurmë Arabie 150 ml
2,550.00 L 1,657.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Dry Hair

Shampo për flokë të thatë. Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. 250 ml
1,520.00 L 1,292.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,484.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
2,520.00 L 1,764.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
6,200.00 L 4,340.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar 100 ml
4,370.00 L 3,059.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Repairing Heat Protecting Spray

Spraj stilues, riparues dhe mbrojtës nga nxehtësia 150 ml
2,770.00 L 1,939.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Repairing Care Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 150 ml
2,770.00 L 1,939.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytokeratine Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
1,560.00 L 1,092.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Dry Hair

Shampo për flokë të thatë me zbokth 200ml
2,115.00 L 1,480.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë 75ml
2,540.00 L 1,778.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil

Vaj ushqyes për flokë të thatë 75ml
3,920.00 L 2,744.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë 200ml
6,060.00 L 4,242.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytoelixir Intense Nourishing Shampoo Ultra Dry Hair

Shampo për flokë shumë të thatë 200ml
2,260.00 L 1,582.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Krem hidratues për flokë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,484.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytojoba Moisturizing Mask

Maskë për flokë të thatë 150ml
2,980.00 L 2,086.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytojoba Shampoo

Shampo për flokë të thatë 250ml
1,630.00 L 1,141.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Ultra Soothing Dry Hair Shampoo

Shampo për skalp të irrituar e flokë të thatë 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Anti- pelliculaire DS Cheveux Secs

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso