info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 49 results

Ofertë!
-30%

Topicrem Ultra-Moisturizing Oil

Vaj hidratues për fytyrën, trupin dhe flokët 125 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Milk Shampoo

Formulim specifik për skalp të ndjeshëm dhe të thatë 200 ml
2,040.00 L 1,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytojoba Set

Set për përkujdesjen ndaj flokëve të thatë 250 ml, 150 ml
3,800.00 L 2,850.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Purin Special Dry and Oily Dandruff

Shampo për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 250 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emotopic 3 in 1 Wash Gel

Xhel larës për fytyrën, trupin dhe flokët 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Sun Radiance Hair Care Shampo

Shampo ushqyese për flokët me Tamanu organik dhe Monoi 200 ml
1,404.00 L 1,123.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Sesame Seed Oil

Vaj i farave të susamit Flakon x 237 ml
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Coconut Oil Natural Skin & hair Revitalising

Vaj kokosi për flokë dhe lëkurë të hidratuar 207 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytojoba Moisturizing Care Gel

Xhel hidratues për flokë të thatë. 150 ml
2,980.00 L 2,235.00 L -25%
Shtoje në shportë

Palmer’s Olive Oil Shampoo

Shampo për flokë të thatë me ekstraktet e vajit të ullirit 400 ml
1,092.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Proxera Psomed 3 Shampoo Urea 3%

Shampo me përmbajtje ure 3% për lëkurë me tendencë psoriatike. 125 ml
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Hair Anti-Dry Dandruff Shampoo

Shampo për flokët kundër zbokthit të thatë. 200 ml
1,080.00 L 864.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Shampoo Med

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë. 200 ml
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Renex-S Foaming Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të thatë. 200 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Ninolin Shampoo

Shampo delikate e cila trajton krustat e qumështit tek bebet dhe skalpin e thatë tek fëmijët. 150 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Baume Après-shampoing au Cupuaçu BIO

Balsam ushqyes dhe riparues për flokët e thatë dhe të dëmtuar me ektrakte Cupuaçu BIO 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nutrition Shampoing au Cupuaçu BIO

Shampo ushqyese dhe riparuese për flokët e thatë me ekstrakte Cupuaçu BIO
1,120.00 L1,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Masque 3 en 1 au Cupuaçu BIO

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me Cupuaçu BIO 150 ml
2,550.00 L 2,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Dry Hair

Shampo për flokë të thatë. Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. 250 ml
1,520.00 L 1,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Tol Velvet Total Repair Hair Mask

Maskë ushqyese dhe rigjeneruese për flokë të thatë dhe të dëmtuar. 200 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë