info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-20%

Concilium Recovery Hero Mask

Maskë që hidraton dhe forcon flokët e dobët dhe të hollë
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Repair Repairing Shampoo

Shampo riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 250 ml
1,570.00 L 1,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Repair Repairing Conditioner

Balsam riparues për flokë të dobët dhe të dëmtuar 175 ml
1,990.00 L 1,592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Repair Repairing Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar 100 ml
4,370.00 L 3,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Repairing Heat Protecting Spray

Spraj stilues, riparues dhe mbrojtës nga nxehtësia 150 ml
1,990.00 L 1,592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Repairing Care Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 150 ml
2,770.00 L 2,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
2,520.00 L 2,016.00 L -20%
Shtoje në shportë