info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Zeniac Roll Activ

Çmimi:1,500.00 L 1,275.00 L -15%

Trajtim i menjëhershëm kundër imperfeksioneve për zona të lokalizuara për lëkurë akneike
5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

5 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Zeniac Roll Activ është një trajtim i menjëhershëm kundër imperfeksioneve të lëkurës.
Formati roll-on lokalizon direkt aknet duke i tharë, pastruar dhe eliminuar ato.
I përshtatshëm per t’u përdorur në lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike tek të rriturit dhe adoleshentët.

Formati roll on është shumë praktik dhe i përshtatshem për t’u mbajtur me vete.

Jo komedogjenik.
Pa parabenë.

Përdorimi

Aplikohet direkt në akne disa herë gjatë ditës.
Kujdes: Evitoni kontaktin me sytë

Përbërësit

aqua, propylene glycol, isopropyl alcohol, alcohol, mandelic acid, diethylene glycol, salicylic acid, ethoxydiglycol, polysorbate 20, carbomer, sodium hydroxide, sulfur.