info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac lotion micellaire purifiant no rinse

Çmimi:1,600.00 L 1,360.00 L -15%

Ujë mishelar pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

250 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Locion micelar për pastrimin e fytyrës, syve dhe buzëve.
Largon papastërititë, yndyrën dhe make-up.
I jep lëkurës një ndjesi freskie duke e lënë atë të matifikuar dhe të hidratuar.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Jo komedogjenik
I testuar dermatologjikisht
Pa paraben

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë fytyrën nëpërmjet një pambuku.
Mund të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

AQUA (WATER), POLOXAMER 184, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, GLYCERETH-26, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PERFUME (FRAGRANCE), BENZYL ALCOHOL, ZINC GLUCONATE, SALICYLIC ACID, CHLORPHENESINX, SODIUM, SODIUM .