info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac Intensive Foaming Gel

Çmimi:1,800.00 L 1,530.00 L -15%

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Exfoliac gel moussant është xhel shkumues me përmbajtje të AHA (alfa hidroksi acide) dhe zink, i krijuar për pastrimin e lëkurave me probleme akneike dhe të yndyrshme.

Me efekt antibakterial, pastron lëkurën në thellësi, zvogëlon poret duke lënë një freski dhe pastërti në lëkurën tuaj.

Nuk përmban sapun.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë të lagur, duke e masazhuar lehtësisht në lëkurë, në mëngjes dhe në darkë.
Më pas shpëlaje me ujë.

Përbërësit

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, AMMONIUM LACTATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/STEARETH-20 METHACRYLATE COPOLYMER, ZINC, LACTATE, TETRASODIUM EDTA, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SODIUM HYDROXYMETHYLGLYCINATE, PARFUM (FRAGRANCE), HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, SODIUM LAURYL SULFATE, Cl 42090.