info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Actipur Stop Bouton 10 ml

Çmimi:1,200.00 L 1,020.00 L -15%

Trajtim për të rritur dhe adoleshentë i formuluar për tharjen dhe korrigjimin e zonave të inflamuara të lëkurës
10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

10 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Actipur stop bouton përthan aknet e inflamuara duke luftuar njëkohesisht njollat që ato lënë në lëkurë.
I përshtatur për adoleshentë dhe të rritur.

Ky kujdes ndaj lëkurës pastron dhe qetëson zonat e skuqura falë vitaminës PP dhe madje mund të përdoret gjatë periudhave me diell pa ndonjë rrezik të ndjeshmërisë ndaj diellit.
Shumë e lehtë për t’u përdorur falë majës së saj të rrumbullakët.

Teksturë e lehtë e padukshme
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik

Përdorimi

Aplikohet në zonat e prekura 2 ose 3 herë gjate ditës në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, C12-15 ALKYL BENZOATE, NIACINAMIDE, HYDROXYPROPYLCELLULOSE, PHYTOSPHINGOSINE.