info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Actipur 3 en 1 corrective and unclogging anti-imperfections care

Çmimi:2,100.00 L 1,785.00 L -15%

Përkujdesje korrektuese intensive kundër akneve dhe shenjave në lëkurë për të rritur dhe adoleshentë
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Noreva Actipur 3 in 1 është një trajtues intensiv për lëkura të yndyrshme, të ndjeshme dhe që shfaqin probleme me aknet.

Përmban:
Keratozin A e cila zbllokon poret e bllokuara dhe largon pikat e zeza, rregullon sasinë e sebumit në lëkurë dhe trajton shenjat që lënë aknet.
Vitamina PP ka efekt antibakterial
Acidi salicilik me efekt antiinflamator.
Falë veprimit të dyfishtë në sipërfaqe dhe në thellësi të lëkurës dhe falë një aplikimi të përditshëm lëkura gradualisht fiton ekuilibrin e saj.

Jo komedogjenik
Pa paraben, pa konservantë

Përdorimi

Aplikoje në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar paraprakisht

Përbërësit

AQUA (WATER), caprylic / capric triglyceride, NIACINAMIDE, SILICA, GLYCERIN, SIMMONDSIA CHINENSIS (Jojoba) SEED OIL, POTASSIUM AZELOYL diglycinate, PENTYLENE GLYCOL, hydroxyethyl acrylate / sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, hydroxyethylcellulose, BENZYL ALCOHOL, polyisobutene PERFUME (FRAGRANCE) , CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, PHYTOSPHINGOSINE, SALICYLIC ACID, PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, SORBITAN ISOSTEARATE, SORBIC ACID, SODIUM NITRATE, GLYOXAL, LINALOOL.