info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil

Çmimi:L1,020.00

Vaj masazhi organik
për lëkurën e bebes.

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Vaj organik i përbërë nga
ekstraktet e kalendulës,
vajit të ullirit dhe vajit te jojobës, me prejardhje nga ferma organike.
I përshtatshëm për të masazhuar lëkurën delikate të bebes pas larjes, duke e lenë atë shumë të butë dhe të hidratuar.
-Pa kolorantë.
-Testuar dermatologjikisht.
-Pa parabenë.
-Testuar per nikel, krom, cobalt.
-Parfum pa alergjenë.

Përdorimi

Hidh një sasi te vogël në
dorë dhe më pas
masazhoje lëkurën e bebit lehtësisht pas dushit.

Përbërësit

Oryza Sativa Bran Oil/Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Simmondsia Chinensis Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Parfum/Fragrance, Calendula Officinalis Flower Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*.

* Lëndë të para organike të çertifikuara.