info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vaj ulliri

Showing all 16 results

Palmer’s Olive Oil Shampoo

Shampo për flokë të thatë me ekstraktet e vajit të ullirit 400 ml
1,092.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Vaj ulliri

Vaj ulliri Plasmon, për një vakt ushqimor të shëndetshëm dhe të shijshëm 250 ml
800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Baume Allaitement

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 30 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Paradox Omega Babies

Suplement ushqimor me omega-3-6-9 për bebe nga 6 muajsh e sipër Flakon x 105 ml
1,365.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Omegor Mega 3-6-9

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega Kuti x 90 kapsula
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë

Aesthetico Hydrating Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të ulët. 50 ml
3,630.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Lipid Lotion

Hidratues për trupin, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Extra Virgin Olive Oil

Vaj ulliri bio 250 ml
1,500.00 L 1,425.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pasta Protettiva (Baby Care)

Trudi pastë mbrojtëse kundër irritimit dhe skuqjes, për zonën e pelenave, me oksid zinku 100 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë

Pasta di Hoffmann Sella

Pastë zbutëse, mbrojtëse dhe kundër skuqjes me vaj ulliri dhe oksid zinku 75 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Feller living beauty
-10%

M.E.V. Feller Livin’ Beauty

Suplement për lëkurë, flokë & thonj të shëndetshëm 30 kapsula
4,060.00 L 3,654.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Cream SPF 50

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën. Për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 50 ml
2,245.00 L 1,347.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Lipid Replenishing Moisturizing & Soothing Cream

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, e cila rigjeneron shtresen lipidike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 100 ml
1,180.00 L 944.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellbaby Vitamin D Drops

Vitaminë D3 me pika për bebe që nga lindja deri në moshën 4 vjeçare 30 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
8,750.00 L
Shtoje në shportë

NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil

Vaj masazhi organik për lëkurën e bebes.
1,020.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping