info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 16 results

Ofertë!
-15%

Esi L’origine Derma Sapone di Marsiglia Aloe

Sapun me Aloe Vera për të gjithë familjen 200 g
650.00 L 552.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela BIO Organic Cleansing Gel Hair & Body

Xhel organik pastrues për kokën dhe trupin me ekstrakt ulliri 400 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela BIO Organic Hydrating Crème Face & Body

Krem organik hidratues për fytyrën dhe trupin me ekstrakt ulliri 150 ml
2,210.00 L 1,768.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela BIO Organic Diaper Cream

Krem organik me ekstrakt ulliri për ndërrimin e pelenave 75 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë

Palmer’s Olive Oil Shampoo

Shampo për flokë të thatë me ekstraktet e vajit të ullirit 400 ml
1,092.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Vaj ulliri

Vaj ulliri Plasmon, për një vakt ushqimor të shëndetshëm dhe të shijshëm 250 ml
1,020.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Baume Allaitement

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 30 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Omegor Mega 3-6-9

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega-3, omega-6, omega-9 Kuti x 90 kapsula
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë

Aesthetico Hydrating Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të ulët. 50 ml
3,630.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Lipid Lotion

Hidratues për trupin, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pasta Protettiva (Baby Care)

Trudi pastë mbrojtëse kundër irritimit dhe skuqjes, për zonën e pelenave, me oksid zinku 100 ml
970.00 L 776.00 L -20%
Shtoje në shportë

Pasta di Hoffmann Sella

Pastë zbutëse, mbrojtëse dhe kundër skuqjes me vaj ulliri dhe oksid zinku 75 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Feller living beauty
-10%

M.E.V. Feller Livin’ Beauty

Suplement për lëkurë, flokë & thonj të shëndetshëm 30 kapsula
4,060.00 L 3,654.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Crème Hydratante Visage et Corps

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë me aloe vera. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. 100 ml
890.00 L 712.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellbaby Vitamin D Drops

Vitaminë D3 me pika për bebe që nga lindja deri në moshën 4 vjeçare 30 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë

NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil

Vaj masazhi organik për lëkurën e bebes.
1,020.00 L
Shtoje në shportë