info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NaturaVerde Bio Delicate Bubble BathOat and Chamomile

Çmimi:750.00 L

Larës trupi organik për fëmijë të porsalindur.
200ml.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Përshkrimi

Larës trupi me ekstrakte te kamomilit dhe tërshërës, me origjinë nga ferma organike. Ideal për lëkurën delikate të të porsalindurve.
Pa agjentë alergjenë agresivë shkumëzues.
-Pa kolorantë.
-Testuar dermatologjikisht.
-Pa parabenë.
-Testuar për nikel, krom, kobalt.

Përdorimi

Hidh një sasi te vogël në dorë dhe më pas masazhoje në lëkurën delikate të bebes.
Për një efekt akoma më zbutës hidhni disa pika në ujin e vaskës.

Përbërësit

 Aqua (Water), Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Glycerin*, Chamomilla Recutita Flower Extract (Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract)*, Avena Sativa Bran Extract (Avena Sativa (Oat) Bran Extract)*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping