info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Cicastela Crème Réparatrice

Çmimi:1,600.00 L 1,280.00 L -20%

Krem me veti zbutëse, riparuese dhe qetësuese të irritimeve.
Për bebe dhe fëmijë.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

, ,

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem riparues dhe hidratues, i cili qetëson menjëherë lëkurën e irrituar të bebeve dhe fëmijëve.
I krijuar posaçërisht për lëkurën e thatë dhe të brishtë të foshnjeve.
Zbut duke hidratuar lëkurën dhe ndihmon në forcimin e barrierës së saj.
Tekstura e tij e lehtë lë një shtresë mbrojtëse, jo të yndyrshme dhe jo ngjitëse.

91% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni kremin 2 herë në ditë në zonat e interesuara.`

Përbërësit

AQUA/WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, C10-18 TRIGLYCERIDES, PANTHENOL, GLYCERIN, TRIISOSTEARIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, ALLANTOIN, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROLYZED HYALURONIC ACID , XANTHAN GUM, COPPER PCA, ZINC PCA, SODIUM HYDROXIDE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT , CITRIC ACID.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping