[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkurë e irrituar

Showing all 13 results

PromoPharma Biopomata Alla Calendula 10%

Pomadë me ekstraktet e kalendulës Tub x 50 ml
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Corestatin Barrier-P Cream

Krem që mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm dëmtues Tub x 200 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cicastela Crème Réparatrice

Krem me veti zbutëse, riparuese dhe qetësuese të irritimeve. Për bebe dhe fëmijë. 40 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Palpebral

Krem për kujdesin e syve, i formuluar posaçërisht për qepallat e ndjeshme, të thata, të brishta ose të irrituara. 20 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ 100% ALOE

Xhel freskues, ideal për lëkurën e irrituar. 300 ml
3,690.00 L 1,845.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Cicabio SPF 50+ Soin Reparateur Apaisant

Riparues dhe rigjenerues i lëkurës me mbrojtje të lartë ndaj diellit 30ml
3,700.00 L 2,405.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Atoderm SOS Spray Ultra-Apaisant

Përkujdesje qetësuese e menjëhershme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të irrituar, në formë spraj
3,350.00 L 2,177.50 L -35%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-35%

Bioderma Atoderm PP Baume Ultra-Nourrisant

Balsam hidratues për trupin dhe fytyrën. I përshtatshëm për lëkura shumë të thata dhe sensitive. 200ml
3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Cicabio Crème Soin Renovateur Apaisant

Përkujdesje qetësuese dhe riparuese për lëkurë të irrituar e të dëmtuar 40ml
2,250.00 L 1,462.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Cicabio Lotion

Përkujdesje zbutëse dhe përtharëse për plagë të hapura 40ml
3,500.00 L 2,275.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Cicabio Arnica+

Trajtues për lehtësimin e ndjesisë së diskomfortit 40ml
2,750.00 L 1,787.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Atoderm Crème Ultra-Nourrisant

Përkujdesje hidratuese për trupin dhe fytyrën për lëkurë sensitive, normale dhe të thatë 200ml
3,390.00 L 2,203.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Biolane Pâte à l’Eau

Pastë riparuese e irritimeve të rënda dhe skuqjeve në zonën e pelenave. Me 25% oksid zinku, glicerinë dhe pantenol. 75 ml
1,000.00 L 500.00 L -50%
Shtoje në shportë