info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Mustela After Sun Spray

Çmimi:2,000.00 L

Përkujdesje pas diellit për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
125ml.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim për pas diellit, për bebe dhe fëmijë me efekt hidratues, qetësues dhe freskues.
88 % përbërës me origjinë natyrale.
Avocado Perseose® – përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar, përforcon barrierën e lëkurës dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
Vaj Jojoba – vaj me origjinë natyrale, zbut dhe ushqen lëkurën.
Gjalpë Cupuaçu – gjalpë bimor me origjinë natyrale, i pasur në acide yndyrore themelore me veti hidratuese.

Përdorimi

Pas dushit ose banjës aplikoni produktin mbi fytyrë dhe trup dhe masazhojeni lehtësisht.
Përdoret në të gjitha pozicionet, edhe me kokë poshtë për një aplikim të shpejtë mbi tërësinë e trupit.
Fluid dhe i lehtë, shpërndahet lehtësisht mbi lëkurën e bebes tuaj dhe nuk ngjit pas aplikimit.

Përbërësit

Aqua (Water), Trilaureth
-4 Phosphate, Butylene
Glycol, Dicaprylyl
Carbonate, Paraffinum
Liquidum / Mineral Oil /
Huile minérale,
Pentaerythrityl
Tetraethylhexanoate,
1,2-Hexanediol,
Simmondsia Chinensis
(Jojoba) Seed Oil,
Theobroma Grandiflorum
Seed Butter, Parfum
(Fragrance), Glyceryl
Caprylate, Carbomer,
Tetrasodium Glutamate
Diacetate, Xanthan Gum,
Sodium Hydroxide,
Citric Acid,
Persea Gratissima (Avocado)
Fruit Extract.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping