info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Çmimi:2,660.00 L 2,261.00 L -15%

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive
400ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim pastrues me pH neutral, për të larguar papastërtitë, yndyrën, dhe make-up-in nga fytyra. I përshtatshëm për lëkurë shumë të ndjeshme dhe reaktive.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën.
Krahas pastrimit, hidraton dhe freskon lëkurën.

Për fytyrën, sytë dhe buzët.
Pa sapun, pa alkool, pa parabenë. Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet me anë një pambuku në fytyrë, sy e buzë deri sa të pastrohet fytyra plotësisht. Nuk është e nevojshme të shpëlahet.

Përbërësit

AQUA / WATER
GLYCERIN
PEG-7 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES
POLOXAMER 124
POLOXAMER 184
PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES
POLYSORBATE 80
DISODIUM EDTA
BHT
MYRTRIMONIUM BROMIDE