info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret After Sun Drops Moisturizing and Antiwrinkle

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Locion ushqyes dhe anti-rrudhë për pas ekspozimit në diell

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Locion ushqyes dhe anti-rrudhë për fytyrën.
Në sajë të përbërjes së tij ai:
-parandalon plakjen e lëkurës;
-ushqen, rigjeneron dhe mbron indet e lëkurës, të dëmtuara si pasojë e ekspozimit në diell;
-zbeh rrudhat;
-ruan ngjyrën.
Me vetëm disa aplikime lëkura rifiton elasticitetin, ndjesinë e konfortit dhe shkëlqimin e humbur.
Pa derivate të grurit.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohen disa pika në fytyrë dhe masazhohen lehtësisht deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Glycerin, Pentylene Glycol, Methyl Gluceth-10, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, PEG/PPG-17/6 Copolymer, C12-13 Pareth-9, Glyceryl Polyacrylate, Allantoin, Pisum sativum (Pea) Extract, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Butylene Glycol , Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping