info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 84 results

Ofertë!
-20%

Colief Multibiotic Drops Baby

Suplement ushqimor për një florë bakteriale intestinale të shëndetshme 8 ml
2,250.00 L 1,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte

Suplement ushqimor me Echinacea, që rrit imunitetin 100 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Humana Benelife D3 Forte

Suplement ushqimor me vitaminë D dhe DHA që nga lindja 15 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Intermed Biolact Start Probiotic Drops

Suplement ushqimor me probiotikë, për një florë intestinale të shëndetshme 12 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

BioGaia Protectis Baby with vitamin D3

Suplement ushqimor me probiotikë dhe vitaminë D3 për fëmijë 5 ml
1,830.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Selenium

Formulim ujor i selenit me veprim antioksidant 15 ml
3,580.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Zinc

Formulim me bazë glicerine i glukonatit të zinkut 30 ml
2,620.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb D3 & K2

Formulim vajor D3 & K2 për imunitet dhe kocka të forta 15 ml
3,950.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Baby & Children’s Vitamin D3

Vitaminë D3 e nevojshme për rritjen, forcimin e kockave dhe të imunitetit të fëmijëve dhe bebeve tuaja 15 ml
2,350.00 L
Shtoje në shportë

Princeps Alpikappa Drops

Suplement ushqimor me vitaminë K për bebe 10 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Trace Minerals Biotin + Collagen + Ionic Trace Minerals

Suplement ushqimor për flokët, thonjtë dhe lëkurën 59 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Trace Minerals Optimal-pH Drops

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e pH normal në organizëm 30 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Elderberry Drops + Immunity Support 4m+

Suplement ushqimor me shtog që shton imunitetin e bebeve tuaja 90 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Cough Syrup & Mucus Day + Night Combo Pack

Suplement ushqimor që pakëson tharjen e fytit dhe ndihmon në eleminimin e kollës dhe mukusit 2 x 50 ml
4,350.00 L 3,915.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Gas Relief Drops

Suplement me simetikon që  ndihmon në eleminimin e gazrave 30 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fitobios Stipfit Bimbi

Suplement ushqimor që nxit lëvizshmërinë e traktit intestinal 150 ml
2,120.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Colis Bimbi

Suplement ushqimor që ndihmon në eleminimin e gazrave te fëmijët 30 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Eritromicinë

Solucion me eritromicinë, për përdorim lokal 50 ml
960.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Përgatesë me efedrinë

Solucion me pika për në hundë, me veprim dekongjestionant 10 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Alkool Salicilk

Solucion i alkoolit salicilik, me veprim lokal 20 ml
140.00 L
Shtoje në shportë