info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

pika

Showing 1–20 of 74 results

Profarma Eugenol me pika

Preparat dentar Tretësirë me pika për përdorim lokal Flakon x 5 ml
153.00 L
Shtoje në shportë

Alkool Borik 2.5%

Tretësirë me pika në vesh 10 ml
347.00 L
Shtoje në shportë

Nozetal 0.1% Nasal Drops (xylometazoline hydrochloride)

Dekongjestionant nazal 10 ml
343.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Methyl B12

Solucion me bazë ujore i vitaminës B12 Flakon x 15 ml
3,280.00 L
Shtoje në shportë

Operil 0.05% Nasal Drops

Dekongjestionant nazal (oksimetazolinë) 10 ml
405.00 L
Shtoje në shportë

Operil P 0.025% Nasal Drops

Dekongjestionant nazal (oksimetazolinë) 10 ml
371.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Solucion fiziologjik 0.9%

Pika për hundë Flakon x 10 ml
99.00 L
Shtoje në shportë

Erbenobili Tirovin

Suplement ushqimor me alga kafe dhe L-tirozinë 50 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iodine

Suplement ushqimor me jod, një element i rëndësishëm për gjendrën tiroide Flakon x 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Bimbovit Ferro

Hekur me pika për fëmijë që nga lindja Flakon x 15 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech Biofer Gocce

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë Flakon x 15 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iron

Formulim i lëngshëm me bazë ujore i hekurit Flakon 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Retafer Duo

Hekur me pika për fëmijë Flakon x 20 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ferro 3 Bimbi Gocce

Suplement ushqimor me hekur për fëmijë Flakon x 30 ml
1,240.00 L 1,054.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Irovit Oral Drops

Suplement ushqimor me hekur për fëmijë Flakon x 30 ml
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë

Ferotec Gocce

Suplement ushqimor me bazë hekuri, acidi folik dhe vitaminë C Flakon x 50 ml
1,552.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biotrading Ferrosil Gocce

Suplement ushqimor me hekur për fëmijë Flakon x 15 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë

Otipax pika për vesh

Pika për vesh anti-inflamatore dhe analgjezike 16 g
490.00 L
Shtoje në shportë

Oleovit D3 pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë dhe të rritur 12.5 ml
350.40 L
Shtoje në shportë

Acetamol Prima Infanzia Gocce (paracetamol)

Formulim me pika, me përmbajtje paracetamoli, i përshtatshëm për bebe 30 ml
678.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping