info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret After Sun Balm

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Balsam ushqyes dhe rigjenerues pas
ekspozimit në diell
150ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim me një teskturë të lehtë, të freskët dhe lehtësisht të absorbueshme i rekomanduar si trajtim pas ekspozimit në diell, për trupin dhe fytyrën.
Kombinimi i kompleksit DNA-Safe me vajra vegjetale parandalon plakjen e lëkurës, ushqen lëkurën deri në shtresat më të thella dhe rigjeneron indet e dëmtuar.
Ruan ngjyrën e përftuar nga ekspozimi në diell për një kohë më të gjatë.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në trup dhe fytyrë çdo
ditë.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Sucrose Polystearate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Oleyl Erucate, Olus (Vegetable) Oil, Bis, Stearyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteareth, 25, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Aloe barbadensis Leaf Juice, Pisum sativum (Pea) Extract, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pentaerythrityl Tetra, di, t, Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol , Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping