info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Perfect Balance Face Cream

Çmimi:7,700.00 L 6,160.00 L -20%

Krem ribalancues për fytyrën
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem për fytyrën, që ka për qëllim të forcojë dhe rigjenerojë shtresën mbrojtëse të lëkurës, duke iu ofruar një ndjesi komforti.
Kombinimi i vajit Camelia, vajit Inca, gjalpit shea, squalenit, centela asiatica me ekstraktet e schisandra chinensis, është përgjegjës për vetinë ushqyese dhe rigjeneruese të kremit.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Camellia oleifera Seed Oil, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Glyceryl Behenate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Allantoin, Xanthan Gum, Polyglycerin-3, Lupinus albus Seed Extract, Centella asiatica Extract, Bambusa vulgaris Sap, Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 16035 (Red 40), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping