info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Long Lasting Foundation SPF 15 – 06 Cacao (kakao)

Çmimi:2,936.25 L4,095.00 L

Fondotintë me qëndrueshmëri deri në 16 orë
30ml

Spastroje
1
2
4
5


Informacion shtesë

Nuanca

02 Amande (bajame), 03 Noix (arre), 04 Noisette (lajthi), 05 Café (kafe), 06 Cacao (kakao)

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim në formë kremi, i cili përhapet lehtësisht në fytyrë, thahet shpejt dhe ofron një mbulim total.
Përparësitë:
-qëndrueshmëri deri në 16 orë;
-mbulim të plotë të njollave të errëta, rrudhave, rrathëve të zinj poshtë syve dhe parregullsive të tjera të lëkurës;
-uniformizon ngjyrën e lëkurës;
-i lehtë në aplikim.
Dy përbërësit kryesorë të këtij formulimi janë:
-acidi hialuronik, me veti hidratuese dhe mbushëse të rrudhave;
-vitamina E, me veti antioksiduese dhe ushqyese.
Pas disa përdorimesh lëkura do të jetë më e butë dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht. Mund të vendoset sipër hidratuesit që përdorni zakonisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Talc, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Titanium Dioxide (Nano), Propylene Glycol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Hydrogen Dimethicone, Sodium Dehydroacetate,  Aluminum Hydroxide, Benzoic Acid, Propylene Carbonate, Dimethicone, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Retinyl Palmitate , Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexylglycerin,  Silica Dimethyl Silylate, Tocopherol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping