info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Detox Detoxifying Night Serum

Çmimi:6,560.00 L 5,248.00 L -20%

Serum nate detoksifikues 30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Serum me teksturën e një krem xheli freskues, të lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura.
I përshtatshëm për t’u aplikuar gjatë natës kur proçesi i ”turn over-it” qelizor aktivizohet.
Ekstrakti i vajit të arganit, çajit jeshil dhe rrushit ushqejnë lëkurën, ndërsa galaktomanet e Taras e hidratojnë atë.
Përmban Fomes Officinalis me veti astrigjene, rozmarinë dhe lavandul me veti pastruese dhe ginkgo biloba me veti dekongjestionuese dhe zbutëse.
Qëllimi është detoksifikimi i lëkurës për t’i sjellë asaj shkëlqimin dhe elasticitetin e munguar.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrën, qafën dhe zonën e dekoltesë të pastruara paraprakisht në darkë.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Hexyl Laurate, Diethylhexyl Carbonate, Olus Oil (Vegetable Oil), Propylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Argania spinosa Kernel Oil, Silica, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Helianthus annuus (Sunflower)  Seed Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Xanthan Gum, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Polysorbate 60, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Isomalt, Sapindus mukorossi Fruit Extract, Caesalpinia spinosa Gum, Fomes officinalis (Mushroom) Extract, Sorbitan Isostearate, Ginkgo biloba Leaf Extract, Sodium Hydroxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula angustifolia (Lavender) Flower Extract, Tocopherol, Camellia  sinensis Leaf Extract, Lecithin, Vitis vinifera (Grape) Fruit Cell Extract, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping