info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Lightening Fluid Foundation SPF 15

Çmimi:2,977.50 L3,592.50 L

Fondotintë fluide me shkëlqim
30ml

Spastroje
1
2
7
5
4
3


Informacion shtesë

Nuanca

01 Crème (krem), Amande (bajame), Cacao (kakao), Café (kafe), Noisette (lajthi), Noix (arre)

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Fondatine fluide, e lehtë si mëndafshi që i ofron një ndjesi komforti lëkurës suaj.
Kombinimi i perlave me pluhurin e diamantit rrisin dukshëm shkëlqimin e lëkurës.
Formulim që ka veti:
-të ofrojë një mbulim të lehtë;
-të uniformizojë ngjyrën e lëkurës;
-të fshehë shenjat e lodhjes;
-të kundërshtojë dukurinë e plakjes së lëkurës.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paldium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht. Mund të vendoset sipër hidratuesit që përdorni zakonisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Talc, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Propylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Mica, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer,  Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Benzoic Acid, Aluminum Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Propylene Carbonate, Silica, Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Triethoxycaprylylsilane, Diamond Powder, Silica Dimethyl Silylate, Tocopherol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol,  Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, +/-  CI 77891(Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping