info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

Çmimi:5,320.00 L 3,990.00 L -25%

Fondotintë me pika me mbulim mesatar
30ml

Spastroje


Informacion shtesë

Nuanca

02 Amande (bajame), 03 Noix (arre), 04 Noisette (lajthi), 05 Café (kafe)

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me bazë vajore, me një teksturë të lehtë dhe të padepërtueshme.
Ka për qëllim:
-te ofrojë një mbulim të lehtë dhe të modifikueshëm;
-të rrisë tonicitetin dhe elasticitetin e lëkurës, në sajë të pranisë së disa ekstrakteve bimore ku përmendim dhe ekstraktet e frutave të bimës schizandra chinensis;
-të unifomizojë ngjyrën e lëkurës dhe të bëjë parregullsitë e lëkurës më pak të dukshme.
Përmban acid hialuronik dhe vitamine E me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Mjaftojnë vetëm disa pika të produktit për t’i dhënë uniformitet dhe shkëlqim lëkurës suaj.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, mërkur, kobalt, paladium dhe krom.

Përdorimi

Aplikohen disa pika në fytyrë dhe përhapen në mënyrë uniforme.
Mund të përdoret në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Cyclohexasiloxane,  Dimethicone,  Isododecane,  Ethylhexyl Methoxycinnamate,  Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer,  Cyclopentasiloxane,  Ethylene Brassylate,  Disteardimonium Hectorite,  Phenyl Trimethicone,  PEG-10 Dimethicone,  Methicone, Propylene Carbonate,  Ethylhexyl Palmitate,  Talc,  Retinyl Palmitate,  Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol,  Caprylyl Glycol,  Tocopherol,  Sodium Hyaluronate, +/-  CI 77891 (Titanium Dioxide),  CI 77492 (Iron Oxides),  CI 77491 (Iron Oxides),  CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping