info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow – 06

Çmimi:3,080.00 L 1,848.00 L -40%

Make up kremoz per zonën e syve

Spastroje
1
2
3
4
5
6


Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me teksturë xhel kremi që në kontakt me lëkurën kthehet në pudër.
I lehtë, i qëndrueshëm dhe i pasur me perla iu dhuron qepallave shkëlqim dhe një ndjesi komforti.
Prania e acidit hialuronik dhe vitaminës E e bën të përshtatshëm për t’u përdorur dhe nga personat me sy të ndjeshëm.
Zgjedhja e duhur për një make-up që zgjat në kohë.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
I përshtatshëm për persona me sy të ndjeshëm dhe për persona që mbajnë lente.

Përdorimi

Aplikohet në qepalla ose/dhe në
zonën poshtë syve në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Isododecane, Polymethylsilsesquioxane, Mica, Synthetic Fluorphlogopite, Polysilicone-11, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Coconut Alkanes, Butyl Acrylate/Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Coco-Caprylate/Caprate, Tin Oxide, Tocopheryl cetate, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping