info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Double Eyeshadow Brush

Çmimi:3,950.00 L 3,160.00 L -20%

Furçë e dyfishtë për aplikimin e toneve të
syve

Stock: Ka stok

SKU: KO172
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Furçë e dyfishtë për një make-up sa më kompleks dhe intrigues.
Njëra anë e furçës është e përbërë nga fije sintetike të vendosura në mënyrë të pjerrët për të aplikuar konture preçize dhe të plota. Në anën tjetër fijet vijnë të rrumbullakosura dhe mundësojnë përhapjen uniforme të toneve.
Furça ka një pamje tepër elegante dhe profesionale.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Nëpërmjet anës së pjerrët të furçës, krijoni konture në kufi me qerpikët, kurse nëpërmjet anës rrumbullake aplikoni tonet.
Rekomandohet që pastrimi i furçës të bëhet me detergjentin larës Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping