info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cleansing Micellar Make-Up Removing Gel

Çmimi:3,080.00 L 2,464.00 L -20%

Xhel micelar pastrues për fytyrën
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Xhel micelar pastrues për fytyrën dhe heqës make-up-i.
Ka aftësi të formojë micela dhe të largojë papastërtitë nga lëkura pa e irrituar atë.
Ekstraktet e Ganoderma lucidum dhe acidi hialuronik ushqejnë dhe zbusin lëkurën.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Mund të përdoret nga persona që mbajnë lente.
Pa alkool. Pa parfum.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe oftalmologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet nëpërmjet një pambuku në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit

Aqua (Water),  Methylpropanediol,  PEG-7 Glyceryl Cocoate,  Panthenol,  Ceteareth-25,  Laureth-23,  Betaine,  Arginine,  Carbomer,  Sodium Hyaluronate,  Ganoderma lucidum (Mushroom) Stem Extract, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping