info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Mascara All In One

Çmimi:3,080.00 L 2,310.00 L -25%

Rimel shumë-funksional
10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Rimel me një teksturë kremoze dhe elastike që rrit dukshëm volumin e qerpikëve tuaj.

Kombinimi i dyllrave me dëndësi të ndryshme, me agjentë që formojnë një shtresë në sipërfaqe të qerpikëve sigurojnë butësi dhe efekt që zgjat në kohë.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E të cilat kanë veti të rrisin elasticitetin e qerpikëve dhe ti mbajnë ata të butë.

I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar në persona me sy të ndjeshëm dhe në ata që mbajnë lente kontakti.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, VP/Hexadecene Copolymer, Acrylates Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping