info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germinal Profound Action Collagen and Elastin

Çmimi:6,540.00 L 3,924.00 L -40%

Ampula ushqyese për lëkurën me kolagjen dhe elastinë

Paketim me 30 ampula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Serum që ushqen lëkurën deri në thellësi, duke ngadalësuar humbjen e elasticitetit saj, proçes që ndodh normalisht me kalimin e kohës. Lëkura duket më e tendosur, më uniforme dhe më e shëndetshme.
Kolagjeni forcon fibrat elastike të lëkurës, e ushqen atë dhe i jep qëndrueshmëri.
Elastina zvogëlon thellësinë e rrudhave dhe vijave të holla.
Acidet yndyrore të esterifikuara nxisin prodhimin e kolagjenit nga vetë lëkura.
Dermatologjikisht i testuar. Oftalmologjikisht i testuar. Pa parabene. Jo komedogjenik. Hipoalergjik.

Përdorimi

Thyhet ampula dhe përmbajtja aplikohet në darkë, në fytyrë të pastruar paraprakisht, duke përfshirë dhe zonën rreth syve. Lihet disa minuta deri në përthithje të plotë dhe më pas mund të aplikohet kremi i zakonshëm i natës.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Kolagjen, Elastinë, Acide yndyrore të esterifikuara.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping