info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Germinal Basic Cream Night & Day Anti-Age Global

Çmimi:2,930.00 L

Krem hidratues dhe ushqyes

SPF15 50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Trajtim dite dhe nate. Hidraton dhe ushqen në thellësi për një lëkurë gjithnjë të re.
Teksturë e lehtë kremoze, e pasur me përbërës që qetësojnë dhe rigjenerojnë lëkurën:
▪ kolagjeni i tretshëm -hidratues, zbutës dhe rigjenerues
▪ Vaj i trëndafilit të egër – rigjenerues, zbutës dhe rimodelues.
▪ Vitaminë E – antioksidante.
▪Vaj susami – ushqyes.
▪ Bisabolol – qetësues dhe anti-irritues.
Oil-free. SPF 15. Testuar dermatologjikisht. Pa ngjyrues.
Pa parabene. Pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe /ose darkë.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Kolagjeni i tretshëm, vaj i trëndafilit të egër, vitaminë E, vaj susami, Bisabolol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping