info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avène Hydrance BB-Riche Crème Hydratante Teintée SPF 30

Çmimi:3,300.00 L 2,640.00 L -20%

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues për lëkurë normale dhe të thatë.
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

,

Përshkrimi

Përkujdesje hidratuese intensive me pigment natyral dhe faktor mbrojtës të lartë.

– Kompleksi i patentuar COHEDERM siguron hidratim që zgjat.
– Kombinimi i pigmenteve minerale redukton imperfeksionet dhe unifikon kompleksin.

Teksturë e plotë, që nuk lë ndjesi të yndyrshme në lëkurë.
Formuluar specifikisht për lëkurë normale në të thatë.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në të gjithë fytyrën, deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Avène Thermal Spring Water (Avène Aqua), Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate, Titanium Dioxide (Nano), Nylon-12, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Titanium Dioxide (CI 77891), Glycerin, Silica, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octyldodecanol, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Disteardimonium Hectorite, Benzoic Acid, Beta-Sitosterol, C3045 Alkyl Methicone, C3045 Olein, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Dimethicone Crosspolymer, Disodium Edta, Fragrance, Glycine Soja Seed Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Iron Oxide (CI 77492), (CI 77491), (CI 77499), Lecithin, Mica, Peg-32, Peg-400, Poloxamer 188, Sodium Chloride, Sodium Chondroitin Sulfate, Sodium Myristoyl Glutamate Talc, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside, Water (Aqua).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping