info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 14 results

Ofertë!
-20%

Twistshake Container 2x

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove 2 x 100 ml
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

Qumësht pastrues dhe freskues për lëkurë të ndjeshme kuperoze 400ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
2,520.00 L3,150.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
2,560.00 L3,200.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Eau Thermale Spray

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues
520.00 L1,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Avene Cleanance
-20%

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme & akneike për fytyrën dhe trupin
1,680.00 L2,160.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë