info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Zeniac high tolerance purifying and cleansing gel

Çmimi:1,500.00 L 1,275.00 L -15%

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe të dobësuar si rezultat i trajtimeve anti-akne
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Xheli pastrues Noreva Zeniac është një xhel me tolerancë të lartë, i rekomanduar për të pastruar, rregulluar, zbutur lëkurat e yndyrshme dhe lëkurat të cilat janë dobësuar nga trajtimet kundër akneve.

Pa sapun, pa parabenë.

Formula e tij me biotinë, Burdock dhe zinc pastron butësisht, kufizon sekretimin dhjamor dhe rregullon florën bakteriale.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Peg-40 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-60 Myrsityl Glycol, Decyl Glucoside, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Coceth Sulfate, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Coconut Acid, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Propylene Glycol, Arctium Lappa Root Extract, Sodium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Citric Acid, Nasturtium Officinale Leaf Extract, Linalool.