info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Eau Nettoyante Bébé Sans Rinçage

Çmimi:1,500.00 L 1,200.00 L -20%

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe të ndenjurat e bebes dhe fëmijës.
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Uji pastrues me avokado është një përkujdesje e butë pastruese pa shpëlarje, për bebe dhe fëmijë, për fytyrë dhe të ndenjura, që nga lindja.
Formuluar me 98 % përbërës me origjinë natyrale.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
Hipoalergjik– formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
Pa parabene, pa parfum, pa fenoksietanol.
98% përbërës me origjinë natyrale.

Përdorimi

Aplikojeni ujin me ndihmën e një pambuku në fytyrë dhe të ndenjurat e bebes apo fëmijës.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.
Thajeni me butësi lëkurën, në veçanti të ndenjurat dhe palosjet e lëkurës.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, 1,2-HEXANEDIOL, ALLANTOIN, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), TARTARIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping