info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

150 ml

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar dhe që shoqërohet me skuqje dhe kruarje.

39% reduktim të yndyrës;
56% skalp i hidratuar;
43 % reduktim i skuqjes së skalpit;
Përmban climbazole- përbërës antifungal.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parabenë.

Përdorimi

Aplikoje shampon në flokë dhe në skalp të lagur, duke e masazhuar në të gjithë sipërfaqen e kokës.
Lihet 10 minuta, më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE MEA, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PIROCTONE OLAMINE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM COCOYL WHEAT AMINO ACIDS, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, LAURETH-2, PROPYLENE GLYCOL, GLYCOL STEARATE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, CLIMBAZOLE, SALICYLIC ACID, SODIUM SULFATE, GLYCERIN, ZINC PYRITHIONE, CITRIC ACID, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, COCAMIDE DEA, LAURETH-3, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID.