info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Actipur Creme Anti-imperfection Day Care

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Krem kundër imperfeksioneve të lëkurës për lëkura me tendencë akneike
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem dite matifikues për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione.

Rregullon prodhimin e sebumit në lëkurë, eliminon pikat e zeza dhe ndihmon në eliminimin e njollave që lënë aknet, në sajë të kombinimit të kompleksit Phytosphingosine, ceramid dhe vitamin PP.

I përshtatshëm për të rritur dhe adoleshentë.
Mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Pa parabenë.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje në mëngjes në të gjithë lëkurën të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Peg-PPG-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride, Niacinamide, Cyclohexasiloxane, Tocopheryl Acetate, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Lauroyl Lactylate, Ceramide 3, Ceramide 1, Ceramide 6-II, Phytosphingosine, Chloesterol, Carbomer, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol.