info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 21 results

Profarma Eugenol me pika

Preparat dentar Tretësirë me pika për përdorim lokal Flakon x 5 ml
305.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Profarma Jodex Spray 8.5%

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
416.00 L 332.80 L -20%
Shtoje në shportë

Prodbenzoat 25%

Emulsion me benzil benzoat, për trajtimin e zgjebes Flakon 200 ml
416.00 L
Shtoje në shportë

Nafazolinë Spraj 0.1%

Spraj nazal me veprim dekongjestionant Flakon x 10 ml
229.00 L
Shtoje në shportë

Alkool Borik 2.5%

Tretësirë me pika në vesh 10 ml
347.00 L
Shtoje në shportë

Antihemorroidale suposta

Supozitorë me veprim anestezik dhe antiseptik, për mjekimin lokal të hemorroideve Kuti x 10 supozitorë
694.00 L
Shtoje në shportë

Iktiol pomadë 10% (iktamol)

Pomadë për përdorim lokal në lëkurë me iktamol Tub x 20 g
291.00 L
Shtoje në shportë

Stomakuran Suspension

Solucion me veprim anti-bakterial, për përdorim në kavitetin oral 15 g
486.00 L
Shtoje në shportë

Hydrocutan Ointment 1%

Pomadë me hidrokortizon për përdorim lokal të jashtëm, në lëkurë. Tub x 30 g
555.00 L
Shtoje në shportë

Betadyne 100 mg/ml (povidon jod)

Solucion për dezinfektimin e plagëve Flakon 100 ml
278.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Ujë i oksigjenuar 30 mg/ml

Ujë i oksigjenuar për dezinfektim të plagëve 100 ml
90.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Solucion fiziologjik 0.9%

Pika për hundë Flakon x 10 ml
150.00 L
Shtoje në shportë

Kardiospir 100 mg (aspirinë)

Medikament OTC me veti antiagregante Kuti x 20 tableta
80.40 L
Shtoje në shportë

Vitaminë B6 25 mg

Vitaminë B6, vitaminë e grupit B e tretshme në ujë Kuti x 60 tableta
201.00 L
Shtoje në shportë
Paracetamol Profarma FarmaOn.al

Profarma Paracetamol 500 mg

Tableta me përmbajtje paracetamoli në dozën 500 mg Kuti x 60 tableta
241.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn Analgine

Profarma Analginë 500 mg (metamizol)

Medikament OTC që përdoret për të pakësuar dhimbjet dhe ulur temperaturën Kuti x 30 tableta
194.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn- Aspirine tableta

Aspirinë 500 mg

Medikament OTC me përmbajtje acidi acetilsalicilik (aspirinë) Kuti x 30 tableta
121.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn Kalcium Glukonat

Kalçium Glukonat 500 mg

Medikament OTC me glukonat kalçiumi, një mineral i rëndësishëm veçanërisht për kockat Kuti x 30 tableta
146.00 L
Shtoje në shportë

Vitaminë B kompleks

Medikament OTC, që ka në përmbajtje vitaminat e grupit B Kuti x 60 tableta
333.00 L
Shtoje në shportë

Vitamine B1 10 mg

Tableta me përmbajtje tiaminën, një vitaminë e grupit B Kuti x 60 tableta
201.00 L
Shtoje në shportë